• Banner_2018_1_gt.jpg

Onze kalender

Geen komend evenement!

Facebook

Twitter

HarmonieNedwrt RT @eversnederweert: Prachtig concert door een vereniging die aard- en nagelvast met de Nederweerter gemeenschap is verbonden. Gruuëts op D…

In memoriam oud-voorzitter en erelid Theo Verheijen

Gisteren bereikte ons het droevige nieuws dat Theo Verheijen op 85-jarige leeftijd is overleden. Theo was sinds 1966 lid van onze vereniging en bekleedde van 1992 tot 2002 het voorzitterschap. In 2002 is hij voor al zijn verdiensten voor de vereniging benoemd tot Erelid.

Theo VerheijenTijdens zijn aantreden als voorzitter in 1992 was Theo al even gestopt met actief muziek maken, maar gaf aan dat hij vereerd was de taak van voorzitter op zich te nemen bij 'een vereniging waar ik me thuis voel'. Hij bewaakte gedurende zijn voorzitterschap de grens tussen de prestatiegerichtheid en gezelligheid, beiden moesten in zijn visie hand in hand gaan.

Dit betekende dan ook dat er werd deelgenomen aan diverse bondsconcoursen, waarbij Theo hamerde op het regelmatige repetitiebezoek. De harmonie moest niet het sluitstuk zijn van de keuzes die leden maakten.

De gezelligheid binnen de vereniging en binding van de leden was, in zijn ogen, essentieel voor het voortbestaan van de vereniging. Hiervoor zette Theo zich dan ook zelf in als organisator van concertreizen, concoursen en blaaskapellenfestivals.

In 1997 is hij door toenmalig dirigent Piet Jeegers gevraagd weer terug in het orkest te komen op de baritonsax. Tot 2007 heeft hij nog muziek gemaakt, waarna hij verbonden bleef als lid bij onze vereniging. Hij bezocht veel van onze concerten en uitvoeringen en was een graag geziene gast. Tijdens de voorzitterswissel in 2016 is hij door zijn opvolger Giel Bruijnaers nog gehuldigd vanwege zijn 50-jarig lidmaatschap van onze harmonie.

We zullen Theo blijven herinneren als een fijn en betrokken persoon met hart voor het verenigingsleven en in het bijzonder onze harmonie. Wij zijn hem heel veel dank verschuldigd voor alles wat hij heeft betekend voor ons.

Wij wensen Mia, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies.

 

Harmonie St. Joseph tijdens de viering van het Caeciliafeest 2011.

Laatste Nieuws

In memoriam oud-voorzitter en erelid Theo Verheijen

Gisteren bereikte ons het droevige nieuws dat Theo Verheijen op 85-jarige leeftijd is overleden. Theo was sinds 1966 lid van onze vereniging en bekleedde van 1992 tot 2002 het voorzitterschap. In 2002 is hij voor al zijn verdiensten voor de vereniging benoemd tot Erelid.

Lees meer...

Maatregelen Corona-virus

Zoals niemand zal zijn ontgaan zijn er maatregelen afgekondigd door de rijksoverheid en het RIVM met betrekking tot het indammen van de verspreiding van het corona-virus.

Lees meer...

Snel zoeken

Volg ons

facebooktwitteryoutube